Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

It

Është emri yt It? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Ihd, Iyad, Id, Itay, Ito, Ithai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iida, Iti
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 It's në Facebook. Pozicioni #107702
Kategoritë:
Komente nga ItPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt It? Voto për emrin tënd


Është emri yt It? Voto për emrin tënd