Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iida

Është emri yt Iida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Ihd, Iyad, Id, Itay, Ito, Ithai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iti, It
Vlerësimi:
4/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 470 Iida's në Facebook. Pozicioni #59114
Kategoritë:Emra finlandeze - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga IidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iida? Voto për emrin tënd