Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ito

Është emri yt Ito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Ihd, Iyad, Id, Itay, Ithai, Itai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iida, Iti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2430 Ito's në Facebook. Pozicioni #17803
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga ItoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ito? Voto për emrin tënd