Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Id

Është emri yt Id? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ide, Idi, Iyad, Ihd, Itay, Ito, Ithai, Itai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ida, Idoia, Idoya, Ita, Iet, Ied, Iida, Iti
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2315 Id's në Facebook. Pozicioni #18453
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga IdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Id? Voto për emrin tënd


Është emri yt Id? Voto për emrin tënd