Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ytse

Është emri yt Ytse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ide
Djem me tinguj të ngjashëm:Yutaka, Yutsuko, Yitzchak, Yitschaq, Yitzhak, Yeates, Yudik, Yutic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yutke, Yetsye, Ytsje, Yadesu, Yadzia, Ytke, Yaditza, Yatsuko
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Ytse's në Facebook. Pozicioni #370775
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YtsePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ytse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ytse? Voto për emrin tënd