Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amara

Është emri yt Amara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora, Aynur
Vlerësimi:
5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 78 vota
Pseudonime:Mara, Marina, Jo
Emrat e vëllezërve:Invi, Troi
Emrat e motrave:Ita, Mariana
Facebook:

+/- 12595 Amara's në Facebook. Pozicioni #4930
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 turk emrat - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Amara


Amara ( 3 vjeç) 2017-01-29
AMARA kte emer e mbane vajza ime,dhe kame lexuar qe dmth BUKURI E PERJETSHME
Amara ( 9 vjeç) 2017-03-21
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amara? Voto për emrin tënd