Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Annemarie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Annemarie.
Është emri yt Annemarie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Annamarie, Annemaria, Annemarije, Annemie, Annemiek, Annemieke
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Ameera, Annora, Aynur
Vlerësimi:
4/5
yje 158 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24435 Annemarie's në Facebook. Pozicioni #2897
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore holandez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AnnemariePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annemarie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annemarie? Voto për emrin tënd