Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amir

Është emri yt Amir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Amira, Amirah, אַמִירָה
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 63 vota
Pseudonime:Jo, Marconi
Emrat e vëllezërve:Anes, Eshref, Jo, Erdonit
Emrat e motrave:Elmedina, Jo, Verona, Eduarta
Facebook:

+/- 199160 Amir's në Facebook. Pozicioni #513
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore fa emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga AmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amir? Voto për emrin tënd