Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anouar

Është emri yt Anouar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Anuar
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Amer, Amir, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Annora, Ameera
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 940 Anouar's në Facebook. Pozicioni #35814
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - Emrat popullore maroken - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga AnouarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anouar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anouar? Voto për emrin tënd