Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amer

Është emri yt Amer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amir, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40365 Amer's në Facebook. Pozicioni #1943
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - emrat Boy filluar me A - Popullore suedez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AmerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amer? Voto për emrin tënd