Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anri

Është emri yt Anri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Annemarie, Annora, Ameera, Aynur
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2475 Anri's në Facebook. Pozicioni #17540
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AnriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anri? Voto për emrin tënd