Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amora

Është emri yt Amora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Amr, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1605 Amora's në Facebook. Pozicioni #24217
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Amora


Amora ( 0 vjeç) 2019-05-25
Kupimi i emrit Amora

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amora? Voto për emrin tënd