Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Amr

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Amr.
Është emri yt Amr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Amar, Ammar, Anouar, Amer, Amir, Amor, Anir, Annraoi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amra, Amara, Amari, Amira, Anri, Annemarie, Ameera, Annora
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100355 Amr's në Facebook. Pozicioni #946
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga AmrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amr? Voto për emrin tënd