Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alp

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alp.
Është emri yt Alp? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Albi, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva, Alfie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 4210 Alp's në Facebook. Pozicioni #11685
Kategoritë:Emrat turq - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore turk emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga Alp


Alp ( 2 vjeç) 2017-12-30
qfar dmth ka
Alp ( 2 vjeç) 2017-12-30
qfar dmth ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alp? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alp? Voto për emrin tënd