Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alivia

Është emri yt Alivia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Albi, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah, Aholibah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5390 Alivia's në Facebook. Pozicioni #9656
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga AliviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alivia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alivia? Voto për emrin tënd