Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albi

Është emri yt Albi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alp, Alfio, Alba, Aalif, Aalf, Ailbe, Alva, Alfie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfia, Alpa, Alvy, Alivia, Alopa, Alphie, Alifia, Alfiyah
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Lon, Ardi
Emrat e motrave:Anduela, Roxhensa, Olsa, Anita, Ambra, Bruna, Pamela, Migena, Flávia
Facebook:

+/- 2875 Albi's në Facebook. Pozicioni #15730
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Albi


Albi ( 7 vjeç) 2020-02-16
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albi? Voto për emrin tënd