Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardi

Është emri yt Ardi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Arda
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti, Arti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk Kam, Bigi, Jo
Emrat e vëllezërve:Adhurim, Nuk Kam, Olti, Freskim, Albi
Emrat e motrave:Nuk Kam, Erza, Elsa, Venera, Erona, Blerta
Facebook:

+/- 12095 Ardi's në Facebook. Pozicioni #5067
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - emrat Boy filluar me A - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Ardi


Ardi ( 2 vjeç) 2017-07-04
Nuk e di kuptiminn
Ardi ( 16 vjeç) 2019-08-19
Une jam i kenaqur me emrin tim
Ardi ( 16 vjeç) 2019-08-19
Une jam i kenaqur me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardi? Voto për emrin tënd