Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arti

Është emri yt Arti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Art
Emrat e vëllezërve:Ajan
Emrat e motrave:Arline, Eliza, Ami, Adea
Facebook:

+/- 17165 Arti's në Facebook. Pozicioni #3842
Kategoritë:Emrat Indonesian - Top 100 arab emrat - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga ArtiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arti? Voto për emrin tënd