Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardea

Është emri yt Ardea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Arita, Ardita, Arieta, Aradia, Areta, Aarti, Arti
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Bertin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Ardea's në Facebook. Pozicioni #191248
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga Ardea


Ardea 2016-05-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardea? Voto për emrin tënd