Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Arita

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Arita.
Është emri yt Arita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ard, Art, Aard, Arto, Arda, Arte, Arttu, Arwout
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardi, Ardita, Arieta, Aradia, Ardea, Areta, Aarti, Arti
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Rita, Mali, Albi, Arita
Emrat e vëllezërve:Alban, Ermal, Olti, Qlirim, Eron, Milazim, Jo Nuk Kam, Nuk Kam Vëlla Te Tret, Nuk Kam
Emrat e motrave:Nuk Kam, Lediona, Besarta, Alberita, Arlinda Ernesa, Arisa, Aria, Erza, Jonuk Kam Motër
Facebook:

+/- 1635 Arita's në Facebook. Pozicioni #23884
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat popullore në Pakistan - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Popullore letonisht emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat




Komente nga Arita


Arita ( 16 vjeç) 2018-01-08
Qfar kuptimi ka emri im
Arita ( 13 vjeç) 2018-08-05
Shum i bukur
Arita ( 9 vjeç) 2019-01-16
Jo
Arita ( 9 vjeç) 2019-01-18
Emri im ësht I shkëlqyer
Anita ( 16 vjeç) 2019-04-26
emer shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arita? Voto për emrin tënd