Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eron

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eron.
Është emri yt Eron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:76% Mashkull, 24% Femër 36 vota
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio, Erwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erona, Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny
Vlerësimi:
5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Jo, Roni, Ron, Erona, Harun, Hero, Ronush, Rone, Eeno, Noni, Rona, Jp, Oni
Emrat e vëllezërve:Eris, Jo, Erdi, Erdonis, Gent, Florin, Jo Nuk Kam, Skam, Lin, Erion, Blerdon, Nezir, Eron
Emrat e motrave:Jo, Erona, Elona, Eriona, Enea, Erza, Jora, Edona, Blerina, Rinesa, Skam, Eron, Fjolla, Lija, Leana, Xhuliana, Eliza, Grisilda, Po, Erina, Arita, Barbara
Facebook:

+/- 3825 Eron's në Facebook. Pozicioni #12610
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat Spanjisht - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga Eron


Eron 2016-07-09
Popo
Eron ( 11 vjeç) 2016-08-18
I bukur
Eron ( 5 vjeç) 2016-11-10
Emer i vecante i thjeshte mashkullor
Eron ( 14 vjeç) 2017-05-28
Emri im është shumë i mirë për mua
Eron ( 9 vjeç) 2017-05-29
Jo
Eron ( 17 vjeç) 2017-08-03
I knaqur
Eron ( 20 vjeç) 2017-10-02
Jo
Eron ( 18 vjeç) 2018-01-15
Jo
Eron ( 15 vjeç) 2019-03-16
une besoj qe emri im eshte i bukur
Eron ( 28 vjeç) 2020-01-15
Ermi im ësht emir i mir dhe i veqant
Eron ( 9 vjeç) 2020-03-01
emer shume i bukur
Erona ( 21 vjeç) 2020-03-11
cfar kup
Erona ( 14 vjeç) 2020-04-13
Dua ta di emrin tim te veshit
Eron ( 14 vjeç) 2020-05-02
Jo
Erona ( 18 vjeç) 2021-02-03
ju lutem me trego kuptimin e emrit tim
Erona ( 18 vjeç) 2021-02-08
ju lutem me trego kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eron? Voto për emrin tënd