Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Florin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Florin.
Është emri yt Florin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lule
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Djem me tinguj të ngjashëm:Florian, Florimon, Floran, Florino, Floorn, Floren, Floriano, Florinio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floriana, Florianna, Florina, Florinia, Floriane, Florine, Floriene, Florien
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Flori
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Hana, Zana, Altina
Facebook:

+/- 21255 Florin's në Facebook. Pozicioni #3235
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Emrat me 6 shkronja - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Florin


Florin ( 19 vjeç) 2019-08-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florin? Voto për emrin tënd