Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Altina

Është emri yt Altina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alt
Djem me tinguj të ngjashëm:Aldon, Aldin, Alton, Altman, Aladdin, Alaaddin, Altan, Aldwyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Altin, Aldene, Aldona, Aldina, Aldana, Alldonna, Ahladini, Alldona
Vlerësimi:
5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Tina, Ina, Alt, Altine, Tinke, Alto, Alti, Kali, Kalti, Jo, Altushe, Kolegji Aab, Kriminalistik, Police, Alta
Emrat e vëllezërve:Altijan, Ilirian, Rion, Leonis, Jo, Drin, Albin, Flogert, Gzim, Jo Nuk Kam, Arxhend, Adriatik, Donart
Emrat e motrave:Elisa, Albina, Ajla, Shermine, Anita, Adea, Florin, Jo Nuk Kam, Anes., Arbesa, Yllka, Albion, Anila, Lindita, Almedina, Elvira, Fatjona, Shkurta, Leonora, Gresa, Edona, Tringa, Donika, Dhe Une Alti, Kaltrina, Amra, Adelina, Jo
Facebook:

+/- 680 Altina's në Facebook. Pozicioni #45380
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - emrat Boy filluar me A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Altina


Altina ( 16 vjeç) 2016-07-08
cila eshte prejardhja e emrit tim
Altina 2016-10-18
cili eshte kuptimi i emrit altina
Altina 2016-10-18
cili eshte kuptimi i emrit altina
Altina ( 16 vjeç) 2019-03-17
Jo
Altina ( 16 vjeç) 2019-03-17
Jo
Altina ( 17 vjeç) 2019-07-30
Une. mendoj qe emri im eshte i vjeter 10000 vjet dhe eshte ilir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Altina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Altina? Voto për emrin tënd