Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yllka

Është emri yt Yllka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yilaz, Ylach, Yelco, Yulius, Youlyous, Yulika
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yilka, Yalissa, Yeliz, Yulissa, Yoalis, Ylsa, Yaleshka, Yaowaluk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Yllki, Ylli, Noku, Xixellonja
Emrat e vëllezërve:Ylber, Fatjon
Emrat e motrave:Diellza, Rinesa, Gresa, Aurela, Erza
Facebook:

+/- 1400 Yllka's në Facebook. Pozicioni #26724
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Yllka


Yllka 2018-02-23
Se di

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yllka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yllka? Voto për emrin tënd