Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leta

Është emri yt Leta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie, Latoya
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Etleva, Arline
Facebook:

+/- 7365 Leta's në Facebook. Pozicioni #7500
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga LetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leta? Voto për emrin tënd