Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lude

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lude.
Është emri yt Lude? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Njerëz
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ljutske, Loet, Ludde, Luddo, Luidzen, Luit, Luite, Luiten, Luitje, Luitjen, Luitsen, Luitzen, Lukke, Lute, Lutinus, Lutsje, Lutske, Luut, Luutgen, Luutjen
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd, Lute
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Lude's në Facebook. Pozicioni #107424
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga LudePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lude? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lude? Voto për emrin tënd