Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lloyd

Është emri yt Lloyd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Llwyd
Variante:Floyd
Djem me tinguj të ngjashëm:Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd, Lute
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Ledi, Lide, Lottie
Vlerësimi:
5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 111305 Lloyd's në Facebook. Pozicioni #869
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1938
Komente nga LloydPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lloyd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lloyd? Voto për emrin tënd