Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ledi

Është emri yt Ledi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lloyd, Lot, Lude, Layth, Luite, Llwyd, Lohoot, Loyd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leta, Lolita, Lida, Leda, Lilith, Lide, Lottie, Latoya
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Leonard
Emrat e motrave:Etleva, Sara, Diarta, Adea
Facebook:

+/- 1290 Ledi's në Facebook. Pozicioni #28402
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga LediPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ledi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ledi? Voto për emrin tënd