Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diarta

Është emri yt Diarta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Derward, Duardo, Durward, Diethard, Durwood
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorothea, Dorita, Dorothy, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Arta, Didi, Dardha
Emrat e vëllezërve:Zeqir, Ledi
Emrat e motrave:Donjeta
Facebook:

+/- 30 Diarta's në Facebook. Pozicioni #455449
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Diarta


Diarta ( 14 vjeç) 2017-03-05
emri im esht shum i bukur por nuk ia di kuptimin
Diarta ( 14 vjeç) 2017-03-05
eshte nje emer shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diarta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diarta? Voto për emrin tënd