Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diard

Është emri yt Diard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dard, Doroteio, Doherty, Duardo, Derward, Durward, Durwood, Diethard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorotea, Dorothea, Dorita, Dorothy, Darda, Dorrit, Dorothee, Drita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Diart, Art
Emrat e vëllezërve:Eris, Dion
Emrat e motrave:Bedrije
Facebook:

+/- 30 Diard's në Facebook. Pozicioni #455451
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga DiardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diard? Voto për emrin tënd