Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eris

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eris.
Është emri yt Eris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka, Eryca
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Eri, Lisi, Eli, Risi, Eei, Uk, Vis, Eriselda
Emrat e vëllezërve:Eron, Leandro, Diard, Erris, Gent, Erion, Ersi, Alba
Emrat e motrave:Erisa, Elvira, Elza, Edisa, Aurora, Eron, Kanita, Nora, Nita, Tringa, Elira, Erlisa, Blinera
Facebook:

+/- 4335 Eris's në Facebook. Pozicioni #11411
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - emrat Boy me vlerësim më të ulët
Komente nga Eris


Eris 2016-08-16
Jo veq e dua kuptimin e emrit
Eris 2017-10-26
Jo
Eris 2017-12-21
jo
Eris ( 18 vjeç) 2019-12-23
Spr mega emer pz

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eris? Voto për emrin tënd