Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eric

Është emri yt Eric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Erik
Variante:Erica, Erich
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eracio, Erk, Ergys, Eryx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Erykah, Eryka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 94 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 174 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 174 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1796935 Eric's në Facebook. Pozicioni #29
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Top 100 anglisht emrat - Popullore grek emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga EricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eric? Voto për emrin tënd