Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ereza

Është emri yt Ereza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Bukuroshe, E Embel, E Lazdruar
Emrat e vëllezërve:Hahaha, Numm, Nuk Posedoj, Hysni, Si Kam 5 Vllazen, Ti Mut Ishe
Emrat e motrave:Skam Mo, Gresa, Nuk Posedoj, Aurora, Genita, Leuhanza
Facebook:

+/- 80 Ereza's në Facebook. Pozicioni #215380
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Ereza


Ereza 2018-09-21
skam koment.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ereza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ereza? Voto për emrin tënd