Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erika

Është emri yt Erika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Erik
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah, Eryca
Vlerësimi:
4.5/5
yje 944 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 671 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 669 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 666 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 852 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 854 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Ismet
Emrat e motrave:Marjana, Nje
Facebook:

+/- 311990 Erika's në Facebook. Pozicioni #361
Kategoritë: - Top 100 Po emrat - Emrat skandinave - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 lituanez emrat
Komente nga Erika


Erika ( 12 vjeç) 2017-04-24
Jo
Erika ( 12 vjeç) 2017-04-24
Jo nuk kam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erika? Voto për emrin tënd