Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ismet

Është emri yt Ismet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignati, Ismed, Ismat, Isenoud, Ismeth, Isnadi, Ignado, Ishaan Amadeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ismawati, Isinete, Igantia, Ignatia, Isondo, Ismonde, Ismunde, Iya Saya Anita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Etika, Erika
Facebook:

+/- 4280 Ismet's në Facebook. Pozicioni #11521
Kategoritë:Emrat turq - Popullore turk emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Ismet


Ismet ( 16 vjeç) 2016-11-04
Emri ismet esht boss

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ismet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ismet? Voto për emrin tënd