Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donart

Është emri yt Donart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donard, Dimert, Deinhart, Deinert, Damon Art, Denny Amartha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Denard, Dea Nurhidayat, Dian Myrthe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dion
Emrat e motrave:Altina
Facebook:

+/- 190 Donart's në Facebook. Pozicioni #114243
Kategoritë:
Komente nga DonartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donart? Voto për emrin tënd