Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joar

Është emri yt Joar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Jari, Jur, Jerry, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Jazeera, Josiari, Jawahir
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1135 Joar's në Facebook. Pozicioni #31196
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga JoarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joar? Voto për emrin tënd