Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jar

Është emri yt Jar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jari, Joar, Jur, Jerry, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Josiari, Jazeera, Jawahir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo, Skam
Emrat e motrave:Skam
Facebook:

+/- 2180 Jar's në Facebook. Pozicioni #19298
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga JarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jar? Voto për emrin tënd