Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jori

Është emri yt Jori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Jar, Jari, Joar, Jur, Jerry, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Josiari, Jazeera, Jawahir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jori
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4195 Jori's në Facebook. Pozicioni #11713
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga JoriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jori? Voto për emrin tënd