Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jari

Është emri yt Jari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Jary, Yari
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Joar, Jur, Jerry, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Jazeera, Josiari, Jawahir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5835 Jari's në Facebook. Pozicioni #9055
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jari? Voto për emrin tënd