Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jara

Është emri yt Jara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jarmila
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Jari, Joar, Jur, Jerry, Jere, Jaser
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jera, Jusra, Jeri, Jazeera, Josiari, Jawahir, Jherara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Jara(E Qilter)
Emrat e vëllezërve:Jo, Endi
Emrat e motrave:Jo, Gresa, Reneta, Leonita
Facebook:

+/- 3165 Jara's në Facebook. Pozicioni #14591
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Jara


Jara ( 16 vjeç) 2018-01-06
Ne te vertete emri im me pelqen tej mase ka nje kuptim te mire dhe interesant dhe mbi te gjitha eshte emer musliman.
Jara ( 23 vjeç) 2019-01-12
Jo
Jara ( 0 vjeç) 2019-05-26
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jara? Voto për emrin tënd