Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jerry

Është emri yt Jerry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerald
Djem me tinguj të ngjashëm:Jori, Jar, Jari, Joar, Jur, Jere, Jaser, Jorah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jora, Jara, Jera, Jusra, Jeri, Josiari, Jazeera, Jawahir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 686450 Jerry's në Facebook. Pozicioni #144
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fund emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1968
Komente nga JerryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jerry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jerry? Voto për emrin tënd