Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerald

Është emri yt Gerald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerolt
Variante:Garett, Geraldine, Gere, Gerold, Gerrald, Gerrell, Jerald, Jeraldo, Jerold, Jerrald, Jerry
Djem me tinguj të ngjashëm:Geraldo, Giraldo, Gerold, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold, Gerwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elsa, Grediola, Gisa, Xhensila
Facebook:

+/- 223775 Gerald's në Facebook. Pozicioni #459
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga GeraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerald? Voto për emrin tënd