Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jerald

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jerald.
Është emri yt Jerald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerald
Djem me tinguj të ngjashëm:Jarold, Jerold, Jerrald, Jeraldo, Jarlath, Jerrold, Jereld, Jhereld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jarleth, Jurelda, Jurilda, Jose Gerald
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23960 Jerald's në Facebook. Pozicioni #2947
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga JeraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jerald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jerald? Voto për emrin tënd