Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jarold

Është emri yt Jarold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jerald, Jerold, Jerrald, Jeraldo, Jarlath, Jerrold, Jereld, Jhereld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jarleth, Jurelda, Jurilda, Jose Gerald
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1125 Jarold's në Facebook. Pozicioni #31409
Kategoritë:Emra gjermanë




Komente nga Jarold



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jarold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jarold? Voto për emrin tënd