Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geralda

Është emri yt Geralda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerolt
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Giraldo, Gerold, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild, Gerlette
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Gerola, Gera, Geri
Emrat e vëllezërve:Geraldo, Saverjo, Bashkim
Emrat e motrave:Klea
Facebook:

+/- 780 Geralda's në Facebook. Pozicioni #40975
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Geralda


Geralda ( 19 vjeç) 2016-11-04
Jo
Geralda ( 19 vjeç) 2019-07-19
Asgje mua me plqen shum ermi im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geralda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geralda? Voto për emrin tënd