Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Girelda

Është emri yt Girelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Giraldo, Gerold, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild, Gerlette
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Girelda's në Facebook. Pozicioni #3421242
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GireldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Girelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Girelda? Voto për emrin tënd