Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerrald

Është emri yt Gerrald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerald
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Giraldo, Gerold, Gerolt, Graald, Gerrold, Gerwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Gerrald's në Facebook. Pozicioni #49549
Kategoritë:
Komente nga GerraldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerrald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerrald? Voto për emrin tënd