Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerold

Është emri yt Gerold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerald
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Giraldo, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold, Gerwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Gerold's në Facebook. Pozicioni #22487
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga GeroldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerold? Voto për emrin tënd