Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giraldo

Është emri yt Giraldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gerolt
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Gerold, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold, Gerwald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Giraldo's në Facebook. Pozicioni #111860
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiraldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giraldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giraldo? Voto për emrin tënd